top of page
Veterinární ordinace Stará Boleslav

Veterinární ordinace Stará Boleslav se nachází blízko Mariánského náměstí, za historickou branou. Ordinace je určena k základním ošetřením. Chirurgické zákroky řešíme na pobočce VetPark v Brandýse n.L. vzdálené pouhé 2km.

Veterinární ordinace Stará Boleslav

Ordinace disponuje čekárnou, ordinací a salonem pro psy. Celková plocha ordinace je 50m2. Střídají se zde dva lékaři a kvalifikovaný technik.

Veterinární ordinace Stará Boleslav

Kvalitní technické zázemí poboček VetPark, tým zkušených veterinárních lékařů a specialistů, společně s operativními konzultacemi nám umožňují efektivně a rychle léčit i komplikované případy, se kterými si jednotlivé pracoviště nemůže poradit.

Veterinární ordinace Stará Boleslav

Nabízíme především vlídné, seriózní a přímé jednání a to nejen s našimi pacienty. Naším každodenním cílem je poskytovat pacientům péči na základě nejvyšší úrovně poznání dosaženého ve světové veterinární vědě.

nonstop    +420 774 803 180

Veterinární ordinace Stará Boleslav

Veterinární ordinace Stará Boleslav se nachází blízko Mariánského náměstí, za historickou branou. Ordinace je určena k základním ošetřením.

 

Chirurgické zákroky zde neprovádíme a řešíme je na pobočce veterinární nemocnice v Brandýse n.L. vzdálené pouhé 2km. Ordinace disponuje čekárnou, ordinací a salonem pro psy. Celková plocha ordinace je 50m2. Střídají se zde dva lékaři a kvalifikovaný technik.

Nabízíme především vlídné, seriózní a přímé jednání a to nejen s našimi pacienty. Naším každodenním cílem je poskytovat pacientům péči na základě nejvyšší úrovně poznání dosaženého ve světové veterinární vědě. K tomu nám dopomáhá i nepřetržité vzdělávání lékařů, spolupráce s předními specialisty v daných oborech a nadstandardně vybavená pracoviště.

Kvalitní technické zázemí poboček VetPark, tým zkušených veterinárních lékařů a specialistů, společně s operativními konzultacemi nám umožňují efektivně a rychle léčit i komplikované případy, se kterými si jednotlivé pracoviště nemůže poradit. Kromě řady veterinárních pracovišť s propojenou databází lékařské dokumentace, disponujeme distribučním skladem, moderním přístrojovým vybavením, krevní bankou a rezervním technickým zabezpečením. Tato koncepce nám umožňuje poskytovat špičkovou léčebnou péči a vysoce profesionální služby za bezkonkurenční ceny, v rámci celé pobočkové sítě VetPark.

O NÁS
Veterina Stará Boleslav

PROFESIONÁLNÍ VETERINÁRNÍ PÉČE A SLUŽBY

Naše veterinární pracoviště disponují veškerou moderní veterinární technikou

VetPark sdružuje tým zkušených a profesionálních veterinárních

lékařů a techniků

Jsme celorepubliková síť veterinárních klinik, nemocnic, ordinací.

Služby poskytované na pobočce

Diagnostika: Usg diagnostika, základní klinická diagnostika.

 

Chirurgie: provádíme základní chirurgické zákroky jako kastrace kočky, kocoura atd.

Ortopedie: provádíme pouze základní vyšetření, nejbližší ortopedické pracoviště najdete na pobočce VetPark v Brandýse n.L.

Neurochirurgie: základní vyšetření, nejbližší neurochirugické pracoviště Brandýs n.L.

Operace cévní: základní ošetření, stavění krvácení, nejbližší pracoviště cévní chirurgie na pobočce VetPark v Brandýse n.L.

Instrumentační metody: odstranění cizích těles z uší otoskopicky, nejbližší pracoviště s širší škálou instrumentačních zákroků na pobočce VetPark v Brandýse n.L.

Zobrazovací metody: USG, RTG, skiaskopie,  endoskopie. Další zobrazovací metody vč. CT na pobočce VetPark v Brandýse n.L.

Stomatologie: Stomatologie záchovná, čištění zubního kamene ultrazvukem, broušení zubu hlodavcům a zajícovcům. Další specializované stomatologické pracoviště s ortodoncií na pobočce VetPark v Brandýse n.L.

Anesteziologie: nitrožilní a nitrosvalová anestezie s monitorováním životních funkcí. Infuzní pumpa, lineární dávkovač, kardiomonitor.

Interní medicína: vyšetření krve, biochemické i hematologické, vyšetření kožních seškrabů, mikrobiologická vyšetření. Testy na infekční onemocnění psů a koček, včetně genetiky. Parvotest, FIV, FIP, FeLV testování. Koprologická vyšetření trávení i parazitologická vyšetření.

Kardiologie: Provádíme pouze základní klinické a USG vyšetření. Nejbližší specializované pracoviště včetně Echokardiografie na pobočce VetPark v Brandýse n.L.

Prevence a reprodukce: očkování, konzultace, prodej antiparazitárních preparátů, stanovení hladiny progesteronu, cytologické stanovení říje, inseminace.

 

Salon pro psy: stříhání, trimování.

SLUŽBY

KONTAKTUJTE NÁS

Veterinární služby Vám poskytujeme jménem společnosti VetPark Clinics s.r.o. IČ: 029 952 63

Veterinární ordinace Stará Boleslav

Šarochova 495

Brandýs n.L. Stará Boleslav

250 01

staraboleslav@vetpark.cz

+420 774 803 180

www.veterina-staraboleslav.cz

www.veterinarni-ordinace-boleslav.com

 

Ordinační hodiny

po-pá 8:30-15:00 

nejbližší pohotovost pobočka Brandýs

Rozpis služeb

NOVÁ VÝŠE PŘÍPLATKŮ ZA VÍKENDY/SVÁTKY 350 Kč VŠEM PACIENTŮM

(objednaným, neobjednaným, k podání infuze, pacientům ke kontrole apod.)

PLATÍ VE VŠECH POBOČKÁCH VetParku.

Pokud máte nějakou stížnost nebo byste rádi žádali o reklamaci, můžete tak učinit ZDE

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte a kontaktujte nás!

Vaši zprávu jsme obdrželi, děkujeme!

KONTAKT
MAPA
bottom of page